Narzędzia, sprzęt, wyposażenie, maszyny i urządzenia.

W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo m.in: blachy do ciast z aluminium i stali kwasoodpornej, wałki do ciast, worki i końcówki do szprycowania, skrobki, kuwety do lodów, stojaki do tortów (od 3 do 5 pięter), łopaty cukiernicze, regały, wózki, pojemniki ze stali kwasoodpornej, i wiele innych.

Profesjonalistom proponujemy:

Najnowsze osiągnięcia techniki i technologii cukiernictwa światowego: specjalistyczne narzędzia pracy wiodących firm, w tym m.in.: Deco Relief , Bourgeat, de Buyer - Francja, Martellato - Włochy,. PME Sugar Craft Anglia, Kopy Form, Ruth Niemcy, Fabilo Szwajcaria. Są one nie tylko trwałe i niezawodne. Nie tylko ułatwiają pracę często w sposób aż szokujący. Ich użycie pozwala przełamać istniejące bariery, wkroczyć w świat nowych wyrobów, efektownych dekoracji. Wszystkie proponowane narzędzia wypróbowane zostały w praktyce na szkoleniach w naszej Szkole Cukierniczej. Służymy szczegółowymi informacjami, fachowym poradnictwem. Jako bezpośredni importer gwarantujemy rozsądne ceny.

Współpracujemy z przodującymi producentami i dystrybutorami maszyn i wyposażenia cukierni i piekarni. Korzystając z naszego pośrednictwa uzyskać można informację o wiarygodności firmy (jakości urządzeń i serwisu) a także dodatkową zniżkę przy zakupie w stosunku do cen katalogowych.